Opis firm

Ciekawym miejscem o dużych walorach turystycznych jest święta góra Słowian Ślęza blisko Sobótki na Dolnym Śląsku. Godzinami na temat legend i budowy geologicznej może opowiadać znajomy z Sobótki pracujący w firmie Envicare https://www.envicare.pl/onas.php. Góra ta robi niesamowite wrażenie, zarówno z bliska, jak i będąc na szczycie po kilkugodzinnym spacerku. Polecam to miejsce wszystkim, którzy lubią wycieczki krajoznawcze, przebywanie wśród natury i wędrowanie z dala od tłumów hałaśliwych ludzi. Nie zostało już dużo takich miejsc odosobnienia, więc doceńmy ten relikt natury nieożywionej. A geologom z pewnością tego miejsca nie trzeba zachwalać, bo wielu z nich było w tych rejonach podczas badań terenowych.

Ulubioną restauracją do której zawsze przyprowadzam turystów zwiedzających Wrocław jest Restauracja Rodzinna. Często także klienci mojego biura podróży proszą mnie o zorganizowanie imprezy firmowej. W takich przypadkach także korzystam ze sprawdzonego lokalu na Osobowickiej. O popularności tego miejsca świadczą setki pozytywnych opinii http://www.restauracjarodzinna.pl/opinie.html po udanych chrzcinach, weselach, przyjęciach komunijnych, konsolacjach oraz jubileuszach, takich jak urodziny lub rocznice ślubu. Wkrótce otwarcie lokalu po remoncie i wszyscy są zainteresowani nowym wystrojem sali bankietowej oraz pobliskiego ogródka, w którym można zjeść smaczne potrawy na świeżym powietrzu.

Bardzo udaną wycieczkę po krajach byłej Jugosławii zamówiła w naszym biurze podróży firma z branży metaloplastyki https://www.wiech-spaw.pl/. Od razu zaznaczono, że najbardziej pracownikom tego zakładu zależy, aby zobaczyć wybrzeże i zabytki Chorwacji oraz Medjugorie. Od samego początku wyjazdu atmosfera była wyśmienita, humor dopisywał, a pogoda była idealna na tak daleką podróż autokarem. Metaloplastyka to przede wszystkim ręcznie robione bramy, ogrodzenia, balustrady, poręcze, a także meble domowe i ogrodowe wykonane z metalu. Z pewnością taki wyjazd będzie miał bardzo pozytywne znaczenie na wizerunek firmy oraz przywiązanie pracowników do tego zakładu. Coraz więcej pracodawców inwestuje w swoje kadry w poprzez wyjazdy i wycieczki integracyjne zarówno dla osób pracujących, jak i ich rodzin.