Każdy Senior może być turystą

Wielu seniorów chce przeznaczyć swój wolny czas na aktywny wypoczynek, połączony z chwilą relaksu, podziwiania pięknych krajobrazów oraz zdobywania wiedzy. To jest właśnie ten czas, który można poświęcić na zrealizowanie tych zamierzeń i w pełni cieszyć się urokami dojrzałego życia. Mamy przyjemność zaproponować Państwu ofertę wycieczek skierowaną do Seniorów , którzy chcą odkryć nowe i pasjonujące miejsca, a jednocześnie cenią sobie bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę turystyczną. Oferujemy wachlarz usług kompleksowego przygotowania wycieczki, poprzez noclegi, ubezpieczenie i transport, organizację zabaw oraz gwarantujemy moc pozytywnych wrażeń. Zapraszamy.

Nasza oferta skierowana jest do grup zorganizowanych, Klubów, Kół, Stowarzyszeń oraz innych zainteresowanych instytucji.

Poniższe propozycje są programami ramowymi i mogą być modyfikowane zgodnie z Państwa sugestiami. Z nami to naprawdę łatwe! Szczegółowy plan oraz ostateczna cena imprezy przedstawiana jest w formie oferty po wspólnym ustaleniu wersji programu.

Seniorzy Arko-Travel