Oferta dla firm i grup zorganizowanych

Arko-Travel zaprasza do skorzystania z wycieczek autokarowych, opartych na naszych autorskich programach, które każdorazowo dostosowujemy do wymagań i życzeń Klienta. Swoją ofertę kierujemy do firm i grup zorganizowanych.

Doskonale wiemy, jak ważne dla prawidłowego funkcjonowania firmy jest motywowanie pracowników – również poprzez wyjazdy typu incentive. Dlatego też z zaangażowaniem podejmiemy się zorganizować dla Twojej firmy wyjazd w dowolne miejsce Europy, czy Polski połączony z atrakcjami, dzięki którym Twoi pracownicy poczują się jeszcze silniej związani z firmą i jej misją.

Wyobrażamy sobie, ile pracy i kłopotu kosztuje zaaranżowanie wyjazdu dla grupy zorganizowanej. Dogranie każdego terminu, każdej płatności, problem z biletami, wejściówkami, nie mówiąc już o noclegach…

Dlatego programy wyjazdowe układamy indywidualnie dla każdej grupy proponując zwiedzanie atrakcyjnych miejsc, połączone z profesjonalną obsługą, dobrą atmosferą, integracją i niezapomnianymi wrażeniami. Zapewniamy opiekę licencjonowanego pilota i sprawdzonych przewodników oraz odpowiednio dobraną bazę noclegową.

wycieczki dla zakładów pracy Wrocław
    Wycieczki szkolne
wycieczki dla firm Wrocław
Wyjazdy dla seniorów
wycieczki firmowe Wrocław
Zielone szkoły